Home » Новини » Стипендии и награди от Банка Пиреос България АД

Стипендии и награди от Банка Пиреос България АД

За четвърта поредна година Банка Пиреос България АД предоставя три стипендии и награди за високи академични резултати на студентите от специалност Новогръцка филология.

За стипендиите в размер на годишната учебна такса за академичната 2012 /2013 г. могат да кандидатстват студенти, завършили успешно І, ІІ или ІІІ курс в бакалавърската програма на специалност Новогръцка филология.

Банка Пиреос България АД предоставя също и по един екземпляр от „Речник на новогръцкия език” (автор: проф. Георгиос Бабиниотис) на трима студенти, завършили първи курс през академичната 2011/2012 г. с най-високи резултати.

Уверения за успех за академичната 2011/2012 г. се подават в канцеларията на Катедрата по класическа филология (каб. 183 в Ректората) от 10 до 18 септември 2012 г., от 10 до 16 ч.

Повече информация за стипендиите и наградите от Банка Пиреос България АД.