Home » Новини » Фотоконкурс „Гърция през моя обектив“

Фотоконкурс „Гърция през моя обектив“

Във връзка с 20-та годишнина на специалност Новогръцка филология в Софийския университет, която ще честваме през есента на 2012 г., и по инициатива на преподавателския колегиум на специалността имаме удоволствието да ви поканим да участвате във фотоконкурс под надслов „Гърция през моя обектив”.

Направените от вас снимки (с резолюция минимум 5 мегапиксела) изпращайте на електронен адрес photo_ngr@yahoo.com, като посочвате мястото, на което е заснет всеки фотос. В мейлите си изрично упоменавайте, че предоставяте на организаторите правото за възпроизвеждане на снимките на хартиен носител и публикуването им в интернет.

Избраните снимки ще участват във фотоизложба в ректората на Софийския университет догодина и ще бъдат публикувани във фотоалбум в интернет.

Краен срок за изпращане на снимките – 1 октомври 2012 г.

Очакваме вашите предложения!