Home » Новини » Конкурс за студентска мобилност „Еразъм” през учебната 2013-2014 г.

Конкурс за студентска мобилност „Еразъм” през учебната 2013-2014 г.

Драги колеги,

Съобщаваме Ви, че конкурсът за осъществяване на студентска мобилност по програма „Еразъм” през учебната 2013-2014 година ще се проведе на 18.03.2012 г. (понеделник) от 15:00 часа в каб.183.

Необходими документи и условия за участие

Кандидатства се с мотивационно писмо и уверение за успех от предходната учебна година. Документите се подават в канцеларията на Катедрата по класическа филология (183 каб.).

• Кандидатите трябва да са завършили поне първи курс.
  • Студенти, които през 2013-2014 г. ще бъдат в четвърти курс, могат да осъществят мобилност само през зимния семестър.
  • Кандидатите трябва да имат минимален успех от предходната учебна година най-малко Много добър (4,50).
  • Кандидатите не трябва да имат невзети изпити от предходните години.

Напомняме Ви, че специалност Новогръцка филология има сключени договори по програма „Еразъм” със следните университети: Солунски университет „Аристотел” (2 мобилности), Университет на Патра (3 мобилности), Тракийски университет „Демокрит” (Комотини) (3 съвместни мобилности със специалност Класическа филология).