Home » Новини » Пътуващ семинар в Северна Гърция

Пътуващ семинар в Северна Гърция

Специалност Новогръцка филология организира 5-дневен пътуващ семинар в Северна Гърция за студентите от всички курсове на специалността, който ще се проведе от 23-ти до 27-ми май 2018 г. включително по маршрут: София – Серес – серски манастир „Св. Йоан Предтеча” – Солун – Верия – Вергина – археологически парк Дион – Метеора – Амфиполи – Амолофи (Неа Перамос) – Кавала – София.

Разходите за автобусния транспорт, четирите нощувки със закуска в тризвезден хотел в центъра на Солун, както и четирите вечѐри, таксите за екскурзоводи и застраховката на участниците, се покриват с любезно предоставените ни за целта средства от фондация „Александър С. Онасис”.

Участниците ще получат задачи, които да подготвят групово или индивидуално.
Заявки за участие се приемат на адрес: annasl@uni-sofia.bg.
Крайният срок за записване е 14 май 2018 г.!

Реклама за семинара, изготвена от Ренета Валентинова, студентка от 4-ти курс, в рамките на курса по „Комуникативни умения – 3-та част: Η Τέχνη της Παρουσίασης.“