Home » Новини » Публична защита на дисертационен труд на доц. Борис Вунчев за научната степен „доктор на науките”

На 15.06.2017 г. в Новата конферентна зала на СУ „Св. Климент Охридски”се проведе публичната защита на дисертационния труд на доц. Борис Димитров Вунчев за придобиване на научната степен „доктор на науките” на тема: „Речникът на гръцкото гей арго калярдà. Морфолексикални аспекти”.

Трудът бе защитен успешно пред научното жури в състав: председател проф. д.ф.н. Мирена Славова и членове: проф. д.ф.н. Петя Асенова, проф. д.ф.н. Петя Янева, проф. д-р Борис Парашкевов, доц. д-р Елисавета Бояджиева, доц. д-р Биляна Михайлова и доц. д-р Владимир Владов.

На защитата присъстваха студенти, докторанти, колеги от специалността, гости от Факултета по славянски филологии и от други университети в страната, в които се изучава новогръцки език.